PinIt (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Default image
ro: Imagine implicită
