PinIt (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Thumbnail image
ru: Миниатюра изображения

en: Default image
ru: Изображение по умолчанию
