PinIt (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Description
sr: Опис

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално
