PinIt (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Description
cs: Popis

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Default image
cs: Výchozí obrázek
