PinIt (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Description
eu: Azalpena

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Default image
eu: Irudi lehenetsia
