PinIt (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Description
jv: Katrangan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Default image
jv: Gambar gawan
