PinIt (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Description
sk: Popis

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Default image
sk: Predvolený obrázok
