PinIt (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Description
sl: Opis

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično
