PinIt (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Description
sv: Beskrivning

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Default image
sv: Standardbild
