PinIt (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Description
ar: الوصف

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Default image
ar: الصورة الافتراضية
