PinIt (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું
