PinIt (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Description
id: Deskripsi

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Default image
id: Gambar bawaan
