PinIt (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Description
ka: აღწერა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური
