PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ
