PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Description
ca: Descripció

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Default image
ca: Imatge predeterminada
