PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Description
de: Beschreibung

en: Vertical
de: Vertikal

en: Thumbnail image
de: Miniaturansicht

en: Default image
de: Standardbild

en: Default description
de: Standard Beschreibung
