PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Default image
el: Προεπιλεγμένη εικόνα
