PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Thumbnail image
et: Pisipilt

en: Default image
et: Vaikimisi pilt
