PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Default image
fi: Oletuskuva
