PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל
