PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Description
hi: उल्लेख

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर
