PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Description
is: Lýsing

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt
