PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Description
ja: 説明

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Default image
ja: デフォルト画像
