PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Description
pl: Opis

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Default image
pl: Domyślny obraz

en: Options has been updated.
pl: Opcja została zaktualizowana.
