PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Description
tr: Açıklama

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Default image
tr: Ön tanımlı resim

en: Social
tr: Sosyal
