PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Thumbnail image
uk: Зображення-мініатюра

en: Default image
uk: Базове зображення

en: Social
uk: Суспільний

en: Pin Count
uk: Лічильник Pin
