PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Default image
vi: Ảnh mặc định
