PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Description
az: İzahat

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Default image
az: Defolt şəkil
