PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Description
fa: توضیحات

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Default image
fa: تصویر پیش‌فرض
