PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Default image
hr: Zadana slika
