PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Description
hu: Leírás

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Social
hu: Közösségi
