PinIt (7.x-2.1-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas
