Addresses map (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Upload
ar: رفع

en: Continue
ar: متابعة

en: Height
ar: الارتفاع

en: Destination
ar: الوجهة

en: Source
ar: المصدر

en: - Any -
ar: - اختر -
