Addresses map (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Source
bo: ཁུངས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
