Addresses map (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Continue
cy: Parhau

en: Height
cy: Uchder
