Addresses map (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་
