Addresses map (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Upload
es: Subir al servidor

en: Continue
es: Continuar

en: Height
es: Alto

en: Google Map
es: Mapa de Google

en: Destination
es: Destino

en: Source
es: Origen

en: Animation
es: Animación

en: Map settings
es: Opciones de Mapa

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Libraries
es: Bibliotecas

en: Places
es: Lugares

en: Search configuration
es: Configuración de búsqueda
