Addresses map (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Continue
fa: ادامه

en: Height
fa: ارتفاع

en: Destination
fa: مقصد

en: Source
fa: منبع

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
