Addresses map (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Import
is: Flyt inn

en: Export
is: Flyt út

en: Upload
is: Uppsending

en: Continue
is: Halt áfram
