Addresses map (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Export
hu: Exportálás

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Continue
hu: Folytatás

en: Height
hu: Magasság

en: Destination
hu: Cél

en: Source
hu: Forrás

en: Animation
hu: Animáció

en: Drop
hu: Eldobás

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Libraries
hu: Könyvtárak

en: Places
hu: Helyek

en: Phone: @phone
hu: Telefon: @phone

en: Google API key
hu: Google API kulcs
