Addresses map (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Upload
id: Unggah

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Height
id: Tinggi

en: Destination
id: Tujuan

en: Source
id: Sumber

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Libraries
id: Pustaka
