Addresses map (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Source
ka: წყარო
