Addresses map (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်
