Addresses map (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Upload
nn: Last opp

en: Continue
nn: Hald fram
