Addresses map (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Height
th: ความสูง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
