Addresses map (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Upload
uk: Викласти

en: Continue
uk: Продовжити

en: Height
uk: Висота

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Source
uk: Джерело

en: Visualization
uk: Візуалізація

en: Drawing
uk: Малювання

en: Animation
uk: Анімація

en: Drop
uk: Видалити

en: Map settings
uk: Налаштування карти

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Geometry
uk: Геометрія

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Import from CSV
uk: Імпортувати з CSV-файла

en: Places
uk: Місця

en: Google API key
uk: Ключ Google API
