Addresses map (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Upload
af: Oplaai

en: Continue
af: Gaan voort

en: Source
af: Bron

en: Libraries
af: Biblioteke
