Addresses map (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Upload
az: Yükləmə

en: Continue
az: Davam et

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Source
az: Mənbə

en: - Any -
az: - Hər hansı -
