Addresses map (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Upload
bg: Трансфер

en: Continue
bg: Продължи

en: Source
bg: Източник
