Addresses map (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Continue
bs: Nastavi

en: Height
bs: Visina

en: Source
bs: Izvor

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
